Apie mus

 

UAB „EkoDraivas” – vairavimo mokykla Biržuose, rengianti A, B, C, CE kategorijų vairuotojų kursus, taip pat, papildomus vairuotojų mokymo kursus „prasižengusiems”, norintiems susigrąžinti atimtus/prarastus vairuotojo pažymėjimus.

UAB „EkoDraivas” vairavimo mokykloje ekovairavimo mokymas įtrauktas į vairuotojų mokymų programą. Tai šiuolaikinis, sumanus ir atsakingas vairavimo būdas, padedantis taupyti degalus, tausoti gamtą ir automobilį bei saugiai pasiekti kelionės tikslą.

Mūsų misija – paruošti kultūringą, savimi pasitikintį, atsakingą vairuotoją, kurio kelyje nesusipratimų būtų kuo mažiau, kuris sugebėtų teisingai spręsti iškilusius sunkumus kelyje, saugotų save bei kitus eismo dalyvius.
Mūsų vizija – būti geriausia vairavimo mokykla, kuri atitinka aukščiausius kokybės standartus ir patenkina visus savo mokinių lūkesčius be išimčių.
Mūsų vertybės – pagarba mokiniams, atsakomybė, kokybė ir draugystė.

Vairavimo mokykloje įrengta teorijos mokymo klasė. Mokymai vykdomi skaitmeninio projektoriaus bei vizualinės mokomosios medžiagos pagalba, įrengti sumanūs stendai su šviesos signalais ir kitomis įvairiomis mokomosiomis priemonėmis..
Kompiuterių klasėje naudojama naujausia kelių eismo taisyklių kompiuterinė mokomoji programa ir galimybė gilinti teorijos žinias su KET testų programa iš namų ar darbo.